Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Jaunumi

Skolēna e-karte

Skolēna e-kartes ieviešana.
Rīgā ir uzsākta Skolēna e-kartes ieviešana. Šajā kartē būs apvienotas skolēna apliecības un e talona funkcijas.

E talona priekšrocības

Pasažieri novērtē e talona nodrošinātās priekšrocības.
Trīs gadu laikā kopš elektronisko norēķinu sistēmas ieviešanas Rīgas sabiedriskajā transportā, lielākā daļa pasažieru e talonu uzskata par mūsdienīgu, ērtu un viegli lietojamu. 

Sadarbība ar Mykoob

SIA „Rīgas karte” sadarbībā ar Mykoob Latvijā ievieš jaunu projektu.
Ar personalizētā e talona starpniecību tagad ir iespējams sekot līdzi skolēnu drošībai un nodrošināt datus par skolas apmeklētību.

rādīt visus

Šodien

 

Rīgas Kartes ir Latvijas valsts un privāto akcionāru kopuzņēmums:

  51% pieder Rīgas Satiksme, Rīgas sabiedriskā transporta operatoram

  49% pieder Conduent, pasaules līderim e-biļešu risinājumu jomā

 

Rīgas Karte un tās akcionāri 2007. gadā vienojušies izveidot "Build Operate and Transfer" (BOT) līgumu ar Rīgas Satiksmi līdz 2020. decembrim.

Katru dienu Rīgas Karte pārrauga e talonu tirdzniecības tīkla ikdienas operācijas, naudas ienākšanu, kontrolējošās iekārtas autobusos/trolejbusos / tramvajos, tiešsaistes tirdzniecību, inspektoru portatīvos terminālus, Rīgas Karte pārvalda Biļešu automātus un pārvalda centrālo serveri.

Mēs katru dienu sagatavojam kompleksas tehnisko un finanšu datu statistiskās atskaites par vairāk nekā 500 000 ikdienas transakciju.

Katru dienu mēs arī uzraugam un sniedzam atskaites par inspektoru portatīvajām tirdzniecības operācijām un uzņēmuma Pasažieru vilciens kontroles iekārtām (no 2014.g šīs operācijas ir pārtrauktas).
Mēs izstrādājām un pārraugām Rīgas Domes Labklājības programmas kontroles sistēmu.

Vairāk nekā 7770 skolēni ārpus Rīgas izmanto savus e talonus braukšanai uz skolu un pusdienu saņemšanai ēdnīcās.

Mūsu uzņēmums tika dibināts ar mērķi izveidot, pārvaldīt un nodrošināt vismodernākos tehnoloģiju risinājumus Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta – autobusu, tramvaju un trolejbusu, infrastruktūras attīstībai.

  • 1. posms. Sistēmas izveide - ieviešana un pielāgošana;
  • 2. posms. Sistēmas pārvaldība - visas sistēmas atbalsts 12 gadu laikā, ieskaitot biļešu pārdošanu un atbalstu klientu centriem;
  • 3. posms. Sistēmas pārvade - pēc vienošanās termiņa notecēšanas, pašvaldības uzņēmums "Rīgas Satiksme" kļūs par elektronisko biļešu sistēmas īpašnieku.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu