Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Skolēna e-karte

Skolēna e-kartes ieviešana.
Rīgā ir uzsākta Skolēna e-kartes ieviešana. Šajā kartē būs apvienotas skolēna apliecības un e talona funkcijas.

 

Sākotnēji e-karte darbosies, kā e talons, tad skolās to papildinot ar uzlīmi, Skolēna e-karte iegūs skolēna apliecības funkcionalitāti.

Nākamajā etapā, ar Skolēna e-karti būs iespējams norēķināties par skolas pusdienām, izmantot kā mācību iestāžu identificēšanas sistēmu, kā arī ar atlaidi apmeklēt pilsētas muzejus, teātrus, Rīgas Zooloģisko dārzu u.tml. Skolēna e-karte pienākas Rīgas vispārizglītojošo skolu 1.-12.klašu audzēkņiem, kā arī Rīgā deklarētiem skolēniem, kuri apmeklē mācību iestādes ārpus Rīgas pilsētas.

Skolēna e-kartes ieviešana tika uzsākta pēc Rīgas domes saistošo noteikumu par 100% braukšanas maksas atlaidi sabiedriskajā transportā 1.-12.klašu skolēniem stāšanās spēkā.

RP SIA “Rīgas satiksme” atgādina, ka skolēnam, kuram pienākas braukšanas maksas atlaide, šīs atlaides saņemšanai ir nepieciešams personalizētais e talons vai Skolēna e-karte, personu apliecinošs dokuments, izziņa no mācību iestādes vai derīga skolēna apliecība, ja dati par skolēnu nav iekļauti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta datu bāzē (skolēns mācās ārpus Rīgas esošā skolā).

Piešķirto braukšanas maksas atlaidi iespējams saņemt skolā, ja skolā ir ieradies RP SIA „Rīgas satiksme” mobilais klientu apkalpošanas centrs vai jebkurā RP SIA „Rīgas satiksme” klientu apkalpošanas centrā (Brīvības ielā 191, Prāgas ielā 1, Spīķeru ielā 1, Brīvības ielā 384b, Vienības gatvē 76b, Kurzemes prospektā 137). Darba laiks: darbdienās 9.00-19.00, sestdienās 10.00-16.00. Klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1 ir atvērts arī svētdienās no 10.00 līdz 16.00.

Svarīgi zināt, ka tiek skolēniem, kuriem nav personalizētā e talona, Skolēna e-karte ir jāsaņem līdz 20.septembrim. Līdz norādītajam datumam, skolēni Rīgas pilsētas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, uzrādot derīgu skolēna apliecību. E talona vai Skolēna e-kartes reģistrācija ir jāveic nekavējoties pēc iekāpšanas transportlīdzeklī, pietuvinot to karšu lasītājam. Par veiksmīgu reģistrāciju ziņos karšu lasītāja zaļais signāls, savukārt, ja parādās sarkanais signāls, pasažierim ir jādodas pie transportlīdzekļa vadītāja. Saņemto e talonu vai Skolena e-karti nedrīkst locīt, burzīt vai kā citādi bojāt. Gadījumā, ja transportlīdzeklī iekāpj kontrole, e talons vai Skolēna karte ir jāuzrāda kontrolierim, iedodot to rokās. Atlaide braukšanai sabiedriskajā transportā tiek piemērota tikai RP SIA „Rīgas satiksme” autobusos, tramvajos un trolejbusos (atlaides nepienākas nakts transportā, Retro tramvajā un minibusos).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu