Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Medijiem


Šeit Jūs varat atrast informatīvos materiālus, kas šobrīd publiski pieejami. Šīs datnes iespējams lejupielādēt. Šo materiālu izmantošana ir iespējama tikai saskaņā ar Latvijas Republikas un Eiropas Savienības autortiesības un īpašumtiesības regulējošajiem normatīvajiem aktiem. Materiālu publicēšanai savos resursos lūdzam sazināties ar mūsu pārstāvi, lai saņemtu rakstisku atļauju.

 

Iepazīsties ar E-talona CV latviešu un krievu valodā

 

 

 

 

 

 

 

Aplūko prezentācijas par e-talona attīstības iespējām

 pdf icon

E-talons  multifunkcionāls risinājums

 

 pdf icon

Elektroniskās norēķinu sistēmas attīstība no e-talona līdz bankas kartei

 

  

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu