Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Jaunumi

Skolēna e-karte

Skolēna e-kartes ieviešana.
Rīgā ir uzsākta Skolēna e-kartes ieviešana. Šajā kartē būs apvienotas skolēna apliecības un e talona funkcijas.

E talona priekšrocības

Pasažieri novērtē e talona nodrošinātās priekšrocības.
Trīs gadu laikā kopš elektronisko norēķinu sistēmas ieviešanas Rīgas sabiedriskajā transportā, lielākā daļa pasažieru e talonu uzskata par mūsdienīgu, ērtu un viegli lietojamu. 

Sadarbība ar Mykoob

SIA „Rīgas karte” sadarbībā ar Mykoob Latvijā ievieš jaunu projektu.
Ar personalizētā e talona starpniecību tagad ir iespējams sekot līdzi skolēnu drošībai un nodrošināt datus par skolas apmeklētību.

rādīt visus

Lietošanas nosacījumi

Šīs tīmekļa vietnes saturs, tai skaitā, teksts, attēli, grafika, skaņa, animācija un video, kā arī SIA „Rīgas karte” logo, zīmoli un uzņēmuma mājas lapas dizains, ir aizsargāti atbilstoši Autortiesību likuma, likuma „Par preču zīmēm” un citu intelektuālā īpašuma aizsardzības likumu prasībām. 

Mājas lapā iekļautās informācijas izplatīšana, izmaiņas vai kopēšana, tai skaitā, kadrēšana vai jebkādas kadrēšanas tehnoloģijas izmantošana, ir aizliegta.

Šajā mājas lapā nav paredzēta nekādu licencēšanas vai citu tiesību piešķiršana attiecībā uz tajā iekļauto intelektuālo īpašumu, tai skaitā, zīmoliem un autortiesībām. Aizsargātā intelektuālā īpašuma kopēšana, izplatīšana, pavairošana vai pārsūtīšana nav atļauta bez rakstiskas SIA „Rīgas karte” piekrišanas. Pārējā tīmekļa vietnes satura, proti, tekstu, teksta paragrāfu vai vizuālo materiālu, kopēšanai, izplatīšanai, izmaiņu veikšanai vai nodrošināšanai trešo personu izmantošanai ir nepieciešama iepriekšēja SIA „Rīgas karte” atļauja.

SIA „Rīgas karte” norāda, ka daži šajā tīmekļa vietnē izmantotie attēli ir aizsargāti ar trešo personu autortiesībām.

Tīmekļa vietnes lietotājiem ir atļauts izveidot vienu kopiju, kas tiks izmantota personīgām, nevis komerciālām, vajadzībām, ja vien kopēšanas laikā teksta saturs netiek mainīts un tiek saglabātas visas atsauces uz industriālā īpašuma tiesībām, izņemot gadījumus, kad tiek izmantoti teksta izvilkumi. Preses relīzes un citu dokumentu, kas tiek klasificēti kā publiski pieejami, saturs var tikt publiski izmantoti. Tas neattiecas uz tām publisku dokumentu daļām, kuras ir aizsargātas aizsargāti atbilstoši Autortiesību likuma, likuma „Par preču zīmēm” un citu intelektuālā īpašuma aizsardzības likumu prasībām.

SIA „Rīgas karte” regulāri pārbauda un atjauno šajā tīmekļa vietnē sniegto informāciju, taču negarantē pilnīgu kļūdu vai neprecizitāšu neesamību.  Tādēļ uzņēmums neuzņemas nekādas saistības un negarantē, ka sniegtā informācija ir precīza, pilnīga un atjaunināta. Šie nosacījumi attiecas arī uz citām mājas lapām, kuras pieder sadarbības partneriem vai trešajām personām un atsauces uz kurām ir atrodamas SIA „Rīgas karte” tīmekļa vietnē. SIA „Rīgas karte” nekādā veidā nebūs atbildīga par šīm mājas lapām, kā arī par tajās sniegto datu aizsardzību.

SIA „Rīgas karte” patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt šajā tīmekļa vietnē sniegtās informācijas izmaiņas vai to papildināt.

SIA „Rīgas karte” ir tiesības jebkurā brīdī liegt piekļuvi šai tīmekļa vietnei. SIA „Rīgas karte” negarantē nepārtrauktu piekļuvi šai tīmekļa vietnei.

SIA „Rīgas karte” veiks visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu šīs tīmekļa vietnes aizsardzību pret datorvīrusiem, taču nevar garantēt pilnīgu aizsardzību.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju informācijas pieprasījumu apstrādi, var tikt pieprasīti lietotāja personas dati. Jebkāda personas datu iesniegšana ir brīvprātīga. Šie dati tiks izmantoti tikai lietotāja informācijas pieprasījuma apstrādei un tiks uzglabāti, apstrādāti un izmantoti atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem datu aizsardzības likumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu