Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

E talona priekšrocības

Pasažieri novērtē e talona nodrošinātās priekšrocības.
Trīs gadu laikā kopš elektronisko norēķinu sistēmas ieviešanas Rīgas sabiedriskajā transportā, lielākā daļa pasažieru e talonu uzskata par mūsdienīgu, ērtu un viegli lietojamu. 

Saskaņā ar RP SIA „Rīgas satiksmes” interneta mājas lapā veiktās aptaujas rezultātiem, absolūts vairākums – 86% aptaujas dalībnieku atzīst: kopš e talona ieviešanas norēķināties par braucienu sabiedriskajā transportā ir ērti un vienkārši.

65% respondentu uzsver, ka elektronisko norēķinu sistēma piedāvā daudzveidīgu biļešu klāstu, bet 4% nozīmīgs šķiet e talona praktiskums un vizuālais noformējums.

Savukārt 2% aptaujas dalībnieku kā lielāko priekšrocību min iespēju biļešu automātos iegādāties braukšanas biļetes jebkurā diennakts laikā, bet 1% uzsver plaša biļešu pārdošanas vietu tīkla pieejamību.

Aptaujā kopumā piedalījās vairāk nekā 1700 respondentu, un tā tika veikta 2012.gada maijā.

2013. gadā.

Ir uzlabojies rīdzinieku vērtējums par "e talonu" lietošanu – to par "ļoti ērtu" un "ērtu" atzīst 88% aptaujāto,saskaņā ar pētījumu, ko veica tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu