Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Sadarbība ar Mykoob

SIA „Rīgas karte” sadarbībā ar Mykoob Latvijā ievieš jaunu projektu.
Ar personalizētā e talona starpniecību tagad ir iespējams sekot līdzi skolēnu drošībai un nodrošināt datus par skolas apmeklētību.

Mācību sociālais tīkls Mykoob sadarbībā ar SIA „Rīgas karte” un Rīgas domi ir izstrādājis elektronisku identificēšanas sistēmu skolās, pateicoties kurai iekļūšana mācību iestādēs būs iespējama tikai izmantojot personalizētos RP SIA „Rīgas satiksme” e talonus. Šāds risinājums veicinās skolēnu drošību skolās un sekmēs skolēnu stundu apmeklētību, bet nākotnē tā autori plāno e talonu attīstīt kā norēķinu karti, izmantošanai arī skolas ēdnīcā, norāda projekta īstenotāji.

Mācību sociālā tīkla Mykoob veiktajā vecāku aptaujā secināts, ka 75% respondentu atzinīgi novērtējuši jauno sistēmu un atzinuši, ka iekļūšana skolās ar e talonu sekmēs viņu bērnu drošību.

Šobrīd jaunā identificēšanas sistēma testa režīmā darbojas trīs Rīgas skolās - Rīgas 49.vidusskolā, Rīgas Purvciema vidusskolā un Rīgas Rīnūžu vidusskolā. Ar Rīgas domi tiek veiktas pārrunas par projekta ieviešanu centralizēti visās Rīgas skolās.

Jau tagad pie katras skolas ik dienas patrulē pašvaldības policija, kas rūpējas par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu skolas teritorijā. Izslēdzot iespēju skolas telpās iekļūt nepiederošām personām, kā arī fiksējot visus, kas, izmantojot personalizēto e talonu, skolas telpās ienākuši vai tās pametuši, būs iespējams vēl vairāk palielināt drošības kontroles līmeni. Ja šis projekts gūs sabiedrības atsaucību un piekrišanu, meklēsim iespējas šādu sistēmu ieviest arī citās Rīgas pilsētas skolās."

Šī projekta galvenā priekšrocība ir tā risinājums, izmantojot e talonu, nav nepieciešams izgudrot un izgatavot atsevišķas ID kartes, bet var izmantot tās, ko skolēni jau šobrīd lieto braukšanai ar sabiedrisko transportu, norāda projekta veidotāji.

Rīgas 49.vidusskolā projekts testa režīmā darbojas jau no rudens. Tās direktors Juris Liepiņš atzīst, ka, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, vecāki daudz efektīvāk var iesaistīties mācību procesā, ne tikai sekojot līdzi skolēnu sekmēm, bet arī apmeklētībai: "Katrā ziņā mēs kā skola, vienmēr esam atvērti inovācijām, turklāt skolēnu identificēšana pie ieejas ir solis drošības uzlabošanai skolās, lai tajās nevarētu iekļūt nepiederošas personas. Turklāt Mykoob sistēma ļauj mums apkopot statistiku, piemēram, redzēt kuri skolēni uz nodarbībām regulāri ierodas ar nokavēšanos."
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu