Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Calypso Awards 2013

Briselē, 2013.gada 28. novembrī.

Izveidota par godu CNA ikgadējai sezonas atklāšanai un tās 10. gadadienai, “Calypso Awards” apbalvošanas ceremonija notika 20. novembrī. “Calypso Awards” tika radīts ar nodomu godalgot tirgus dalībniekus, kas ieguldījuši “Calypso” veicināšanā un attīstībā.
Balvas tika izsniegtas divās kategorijās: “Labākā vērtība klientam” un “Labākā inovācija”. Kategorijas “Labākā vērtība klientam” godalgas ieguvējs bija “Rīgas Karte” ar “CityGuideCard”. Kategorijā “Labākā inovācija” uzvarēja “Morpho” ar savu projektu “Fastzone”.

“Rīgas Karte” tika radīts, lai nodrošinātu un darbinātu bez-kontakta viedkartes risinājumu biļetēm Rīgas sabiedriskajā transportā. “Rīgas Karte” atbalsta tūristu privilēģiju karti. Papildus bezmaksas braucieniem sabiedriskajā transportā, tā ietaupa turētājus, laiku un naudu, sniedzot pieeju daudziem tūristu pakalpojumiem, tai skaitā ekskursijām, muzejiem, viesnīcām, kafejnīcām un restorāniem, auto īrei, iepirkšanās un izklaides centriem, utt.
Citi kandidāti šajā kategorijā bija:
“logoTSP” ar savu NFC integrēto nacionālo biļeti, kas ietver trīs lielus transporta uzņēmumus: “ANM Naples”, “TPER Bologna START Romagna” kopā ar “Telecom Italia”.
“5t mobile” ar savu BIP projektu, kas ir inovatīva, integrēta biļešu sistēma cita veida sabiedriskā transporta sistēmām, kā auto un velosipēdiem, ko var integrēt ar kultūras pakalpojumiem.

“MorphoFastZone” ir ”Calypso” produkts, kas piedāvā augstākās drošības pakalpojumus: “PKI” un “Biometry”. “PKI” nodrošina galalietotājiem drošu savienojumu ar mājaslapām vai digitālo dokumentu parakstīšanu. “Biometry” ļauj lietotāju autentifikācijai izmantot savus pirkstu nospiedumus PIN koda vietā, jauni pakalpojumi iekļauti arī transporta kartē.

Citi kandidāti šajā kategorijā bija:
“Watchdata” ar projektu “SIMpass-SC”, kas, atšķirībā no citiem NFC uz SIM orientētiem risinājumiem, kas balstās uz telefonu NFC spējām, piedāvā pilnīgu saderību ar apmēram 90% telefonu, izmantojot “SIMpass-SC” kā SIM karti esošajiem telefoniem.
“PosteMobile” ar “Android Calypso Reader”, projektu, kas pirmoreiz izmanto viedtālruņa Android aplikāciju, kas ļauj nolasīt un apstiprināt “Calypso” biļetes.
“CNA” priecājās, ka dalībnieku bija tik daudz, un pateicas visiem par darbu un pūlēm.

________________________________________
“CNA” valde

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu