Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Minibusos varēs norēķināties ar e talonu

Rīgā, 2013.gada 17.aprīlī.

No 1.maija 200., 224. un 267.minibusa maršrutos, kurus apkalpos Rīgas mikroautobusu satiksme, varēs norēķināties ar e talonu, kurā ielādētas biļetes 1, 2, 4, 5, 10, 20 un 50 braucieniem par pilnu cenu. Tāpat biļetes braucienam minubusā varēs iegādāties pie transportlīdzekļa vadītāja.

Braucienu biļetes norēķiniem minibusos būs identiskas Rīgas satiksmes sabiedriskajam transportam un tās varēs ielādēt gan dzeltenajā, gan zilajos (personalizētajā un nepersonalizētajā) e talonos jebkurā tirdzniecības vietā kā līdz šim. Tie pasažieri, kuri izmanto atlaides braukšanai Rīgas satiksmes sabiedriskajā transportā, savā personalizētajā e talonā no 1.maija varēs ielādēt brauciena biļetes par pilnu cenu un ar tām norēķināties minibusos. Savukārt Rīgas satiksmes transportā no e talona tiks reģistrētas tās biļetes, kas ielādētas ar daļēju vai pilnu atlaidi.

Rīgas satiksme aicina tos pasažierus, kuri izmanto kādu no atlaidēm Rīgas satiksmes transporta līdzekļos, norēķiniem minibusos izmantot līdzšinējo e talonu, un ielādēt tajā biļetes par pilnu cenu. Tādējādi pasažieri izvairīsies no gadījumiem, kad transportā karšu lasītājs reģistrēs biļetes no diviem e taloniem.

Rīgas satiksme informē, ka minibusos būs derīgas tikai brauciena biļetes un tajos nevarēs izmantot ne mēnešbiļetes, ne laika biļetes, ne grupu biļetes.

Vienlaikus jāuzsver, ka minibusos nedarbosies neviena no atlaidēm, ko piešķīrusi Rīgas dome – skolēniem, studentiem, pensionāriem un 3.grupas invalīdiem par braucienu būs jāmaksā pilna cena, tāpat kā visiem citiem pasažieriem. Izņēmums būs vienīgi pasažieri, kam atlaides noteikusi valsts – personas ar I vai II invaliditātes grupu, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, kā arī personas, kas pavada personu ar I invaliditātes grupu vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, kuri tāpat kā Rīgas satiksmes transporta līdzekļos var reģistrēt savu personalizēto e talonu vai pie vadītāja saņemt bezmaksas biļeti.

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos twitter, facebook, draugiem.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.


________________________________________
Papildu informācija:
Viktors Zaķis,
RP SIA Rīgas satiksme preses sekretārs
Tālrunis: 67104778
Mob. tālr.: 22005760
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu