Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Conduent pieredze vispasaules līmenī

Conduent ir vadošais elektronisko biļešu risinājumu un sabiedriskā transporta autoparka vadības risinājumu piedāvātājs.

Sākot no 2008. gada, Rīgas Kartes komanda ir uzkrājusi Latvijā unikālu pieredzi un zināšanas dažādās viedkaršu un sabiedriskā transporta e talonu lietošanas jomās. Rīgas Kartes tehnoloģiju nodrošināja Conduent, pasaulē vadošā kompānija sabiedriskā transporta e talonu ieviešanā visos piecos kontinentos. 
Conduent uzņēmums ir pasaulē vadošā kompānija sabiedriskā transporta viedbiļešu ieviešanas jomā.
Pārvadātāji visā pasaulē zina, ka tie var paļauties uz Conduent. Statistika uzskatāmi vēsta, ka:

  • vairāk nekā 1000 pašvaldību, reģionālie un nacionālie pārvadājumu operatori 400 pilsētās visā pasaulē izmanto Conduent transporta risinājumus
  • šie operatori lieto vairāk nekā 150 000 Conduent  iekārtas, tai skaitā, vairāk nekā 50000 biļešu automātus, biļešu validatorus, mobilās iekārtas un piekļuves kontroles vārtus
  • Conduent iekārtas ik dienu apstrādā vairāk nekā 100 miljonus sabiedriskā transporta biļešu
  • Conduent aprīkojums katru dienu ļauj 50 miljoniem pasažieru izmantot autobusus, tramvajus, metro un vilcienus

Kopš XX gadsimta 70. gadiem Conduent sabiedriskā transporta nozarē izstrādā, attīsta, ražo un uztur integrētās biļešu sistēmas.

Uzņēmums piedāvā dažādus ieņēmumu iekasēšanas un pakalpojumu optimizēšanas risinājumus.

400 biļešu sistēmu risinājumu realizācija visā pasaulē:
Abu Dabi, Adelaida, Barselona, Boloņa, Brazīlija, Bursa, Gojanija, Honkonga, Hjūstona, Kuala-Lumpura, Leona, Liona, Marseļa, Medeljina, Melburna, Meksika, Milāna, Monreāla, Neapole, Ņujorka, Nica, Parīze, Rīga, Tulūza, Toreona, Venēcija, Varšava, Versaļa, Cīrihe...

Jau uzstādīti un darbojas vairāk nekā 120 bezkontakta risinājumi, tai skaitā arī Rīgā!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu