Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

E talons – noteiktām pasažieru kategorijām paredzēta transporta karte

Pamatojoties uz veiksmīgiem e talona sistēmas darbības rezultātiem Rīgas pilsētā, mēs plānojam turpināt mūsu biļešu sistēmas attīstību, piedāvājot braucienu apmaksas risinājumus citās Latvijas pilsētās un starppilsētu pārvadājumos.

Pilsētu pašvaldības un Latvijas valdība vēlas uzlabot sabiedriskā transporta uzņēmumiem piešķirto dotāciju pārvaldības un kontroles sistēmu, tādēļ Rīgas elektronisko norēķinu sistēma ir piemērots risinājums.

Mūsu uzņēmums piedalās pārrunās par elektronisko norēķinu sistēmas ieviešanu citās pilsētās visā Latvijas teritorijā.

Realizētie projekti:

  • Alūksnes pilsēta un novads: skolēni veic brauciena reģistrāciju piepilsētas autobusos
  • Ādaži un Ādažu novads: skolēni veic brauciena reģistrāciju piepilsētas autobusos
  • Dobele un Dobeles novads: skolēni un studenti veic brauciena reģistrāciju piepilsētas autobusos
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu