Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

E talons Rīgas domes Labklājības departamenta sniegto sociālo pakalpojumu nodrošināšanai

Multifunkcionālo e talonu iespējams izmantot, lai trūcīgo iedzīvotāju grupas saņemtu siltu ēdienu.

 

2011. gadā mēs ieviesām Rīgas Domes Labklājības departamentam pārtikas un pajumtes reģistrācijas sistēmu - tās pamatā bija e talona risinājums. Pārtikas izsniegšanas projekts Labklājības departamentam ļāva būtiski ietaupīt (precīzas reģistrācijas un atskaišu par sniegtajiem pakalpojumiem dēļ) un mazināt neērtības (elektroniskā dokumentācija), jo kā pamats tika izmantota tā pati karte, kas transportam un sociālo pakalpojumu saņemšanai. Tāda moderna sistēma kā mūsējā bija tieši tas, kas nepieciešams!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu