Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Braucienu apmaksa pasažieru vilcienos

Kopš 2013.gada 1.oktobra pasažieru vilcieni kā papildus operators ir iekļauti pilsētas kopējā transporta sistēmā. 


Pateicoties e talonam, pasažieriem ir pieejamas plašākas iespējas izvēles sabiedrisko transportu Rīgā un tās apkārtnē.

Ja personai ir personalizētais e talons un Rīgas Dome viņam/viņai ir piešķīrusi atlaidi braukšanas maksai, tad viņš/viņa var braukt vilcienā, izmantojot to pašu e talonu. Vēl jo vairāk, ja cilvēks ir savā e talona maciņā ieskaitījis kādu naudas summu, tad viņš/viņa var ātri un droši samaksāt par braucienu vilcienā gan Rīgā, gan arī jebkādā attālumā Latvijā.

Personalizēto e talonu īpašnieki, kuriem Rīgas Dome piešķīrusi braukšanas maksas atlaides, var ceļot arī Rīgas rajona ietvaros.

Ar e-maciņu ir iespējams ceļot jebkur Latvijā ar visiem uzņēmuma Pasažieru vilciens vilcieniem.
    
Rīgas rajonā gala stacijas ir: Babīte, Baloži, Dārziņi, Jugla un Vecāķi. Ja pasažieris vēlas turpināt braucienu ārpus Rīgas administratīvās teritorijas robežām, pie konduktora nepieciešamas iegādāties papīra biļeti bez papildu maksas jeb tā saukto „nulles biļeti”.

  

 

 

 

 

 

 

Ar kompānijas Pasažieru Vilciens lēmumu sākot no 01.10.2014. šīs operācijas ir pārtrauktas.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu