Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

E talons = Tūristu privilēģiju karte CityGuideCARD

CityGuideCARD sadarbībā ar Rīgas Karti ir radījis tūristu priekšrocību karti, ar kuru iespējams saņemt atlaides daudzos projektā iesaistītajos veikalos un objektos, bet vienlaicīgi tas ir pilnvērtīgs e talons sabiedriskā transporta izmantošanai Rīgā.

Pirmais brauciens jebkurā Rīgas sabiedriskā transporta līdzeklī CityGuideCard īpašniekam ir bez maksas. Tālākai sabiedriskā transporta izmantošanai kartes īpašniekam tajā jāielādē vajadzīgais braucienu skaits. To iespējams izdarīt:

  • Rīgas Tūrisma informācijas centrā Vecrīgā, Rātslaukumā 6
  • Jebkurā Narvesen veikalā vai kioskā
  • Visos Rīgas Satiksmes Klientu apkalpošanas centros
  • Jebkurā Rīgas pasta nodaļā
  • Izmantojot Rīgas Satiksme biļešu automātus pieturās, iepirkšanās centros vai jaunajos tramvajos

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu