Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

E talons = Skolēna karte

Kopš 2012. gada e taloni kalpo arī kā skolēna apliecība (ID), skolas ieejas karte un ēdināšanas maksājumu karte.
Rīgā to sauc par "Skolēna e-karti".

pupul card

Līdz 2012. gadam, lai pierādītu tiesības uz brauciena maksas atlaidi sabiedriskajā transportā un pierādītu savu identitāti, Rīgas pilsētas skolēniem bija papīra skolēna apliecības ar fotogrāfiju un e talons.

Rīgas pilsētas pašvaldība sarunās ar Rīgas Karti nolēma izveidot vienotu karti, kas kalpotu gan kā identifikators skolā un visur citur Rīgā, gan kā transporta karte:

 BEZKONTAKTA "SKOLĒNA E-KARTE"

  

 

 

 

Rīgā jau divus gadus skolnieku kartēm tiek izmantots e talons ar īpašu grafiku.

Atsevišķās skolās Rīgā sadarbībā ar elektroniskās reģistrācijas žurnāliem Mykoob un E-klase eksperimentālā kārtā skolēna e-karte darbojas kā skolas ieejas karte. Tā arī tiek izmantota norēķiniem par maltītām skolas ēdnīcās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu