Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

SIA „Rīgas karte” paziņojums

Rīgā, 2019.gada 7. martā

 

“Rīgas karte”: uzņēmumam nav saistības ar A. Brandava aizturēšanu

SIA “Rīgas karte” noraida jelkādus apgalvojumus par Aleksandra Brandava aizturēšanas saistību ar uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem. SIA “Rīgas karte” viennozīmīgi noraida jelkādu publiskajā telpā pārsteidzīgi izskanējušo informāciju par kukoļošanas iespējamību uzņēmumā. Ja turpināsies šādu apmelojošu apgalvojumu izplatīšana, noteikti izsvērsim iespēju vērsties attiecīgajās tiesībaizsardzības institūcijās, lai šo baumu izplatītāji atbildētu par savu rīcību likuma priekšā.

SIA “Rīgas karte” valdes priekšsēdētājs un ASV akcionāru pārstāvis uzņēmumā Ēriks Morizūrs (Eric Morizur): ”Rīgas kartes” valde noteikti sadarbosies ar KNAB un nodrošinās visu nepieciešamo informāciju, jo uzņēmums ir ieinteresēts, lai izmeklēšana notiku pēc iespējas ātrāk un jebkādas baumas un maldīgi apgalvojumi par “Rīgas karti” tiktu noņemti no dienaskārtības. Uzņēmums kopš tā izveides darbojas atbilstoši augstākajiem starptautiskajiem korporatīvās pārvaldības principiem un nekad nav no tiem atkāpies. “Rīgas kartes” kopuzņēmuma mērķis jau kopš tās izveides ir bijis visiem skaidri zināms, nemainīgs un pārskatāms – elektroniskās norēķinu sistēmas ieviešana un uzturēšana Rīgas sabieriskajā transportā.”

Rīgā ieviestā sabiedriskā transporta elektronisko norēķinu sistēma ir viena no modernākajām šobrīd pasaulē lietotajām norēķinu sistēmām un veiksmīgi darbojas vairākos simtos pilsētu visā pasaulē. Tostarp “Rīgas kartes” privātais akcionārs “Conduent Transportation” ir pasaules līderis e-biļešu risinājumu jomā ar plašu starptautisku pieredzi digitālo norēķinu risinājumu ieviešanā visdažādākā mēroga pasaules pilsētās, piemēram, Parīzē, Barselonā, Ņujorkā, Cīrihē, Venēcijā, Honkongā, Jeruzalemē, Adelaidā, Melburnā, Varšavā, Milānā u.c. Tāpēc Anrija Matīsa apgalvojumi par e-talona it kā ierobežotajām iespējām un augsto cenu parāda viņa nezināšanu, maldus vai arī slēptus motīvus mērķtiecīgi kaitēt uzņēmumam “Rīgas karte”.

Nepamatotie apgalvojumi par sistēmas it kā neizdevīgumu vairāk nekā 10 gadus pēc tās veiksmīgās darbības ar gandrīz 90% augstu pasažieru apmierinātību ir uzskatāmi visdrīzāk par politiski motivētiem apmelojumiem bez jebkāda loģiska pamatojuma. Jāatgādina, ka Rīgas sabiedriskā transporta elektronisko norēķinu sistēma tika izveidota un jaunās tehnoloģijas Rīgā ieviestas par investoru līdzekļiem. “Rīgas satiksme” un Rīgas dome apņēmās šīs investīcijas pakāpeniski segt ilgākā laika posmā, ko paredz noslēgtais ilgtermiņa līgums. Ja saimnieciski un finansiāli pamatoti lēmumi pēc ilgāka laika perioda tiek apšaubīti politisku motīvu dēļ, tas, protams, neliecina par investīcijām atvērtu vidi valstī un raida negatīvus signālus potenciālajiem ārvalstu investoriem, tostarp arī sadabības partneriem ASV.

“Rīgas karte” ir 2007. gadā dibināts uzņēmums, kurš izveidoja un uztur Rīgas sabiedriskā transporta un autostāvvietu elektronisko norēķinu sistēmu. Uzņēmuma akcionāri ir “Rīgas satiksme”(51%) un ASV tehnoloģiju kompānijas “Conduent” (49%), kas agrāk bija pazīstams ar zīmolu “Xerox”. Rīgas kartes valde darbojas trīs cilvēku sastāvā, tostarp ASV investorus “Conduent Transportation” uzņēmumā pārstāv Ēriks Morizūrs, bet “Rīgas satiksmi” – Aleksandrs Brandavs un Pavels Tulovskis.
________________________________________

Papildu informācijai:
Jānis Basevičs,
sabiedrisko attiecību konsultants
Mob. tālr.: 26414312
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu