Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Park & Ride sistēma

2012.gada 10. decembrī Rīgā tika atklāta pirmā Park&Ride autostāvvieta.
Rīgas iedzīvotajiem un viesiem tiek nodrošināta iespēja novietot savu automašīnu apsargātā autostāvvietā un tālāk doties ar sabiedrisko transportu.

Automašīnu īpašnieki var novietot savu automašīnu apsargātā autostāvvietā tālāk doties ar sabiedrisko transportu. Dienas laikā veicot 2 validācijas jebkurā Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā, autostāvvietas pakalpojums ir bezmaksas. 

Park&Ride stāvparka atklāšanas pasākumā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks, SIA “Rīgas pilsētbūvnieks” valdes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs un Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

“Šis ir tikai pirmais solis. Ir plānots, ka līdzīga autostāvvieta tiks izbūvēta pie tirdzniecības centra "Dole". Mūsu mērķis,  ieviešot Park&Ride stāvparkus,  ir mazināt sastrēgumus pilsētā un sabiedrisko transportu padarīt par prioritāru,” norādīja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

 

Stāvparka izmantošana būs bez maksas, ja sabiedriskajā transportā ar e talonu dienas laikā tiks veiktas vismaz divas braucienu reģistrācijas. “Stāvparks atrodas tieši līdzās sabiedriskā transporta maršrutiem. Taču mēs rūpīgi pētīsim situāciju un, ja būs liela interese par šo pakalpojumu, tad norīkosim papildus autobusus”, norādīja Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.


Pirmo stāvparku īstenoja  SIA "Rīgas pilsētbūvnieks" pašvaldības dzīvojamo māju kompleksa būvniecības laikā Ulbrokas ielā.  Dzīvojamo māju celtniecībai paredzētā teritorija bija ierobežota un tika pieņemts lēmums būvēt daudzstāvu autostāvvietu ar 676 vietām. Tā kā autostāvvieta ir noslogota tikai par vienu trešo daļu, brīvās vietas atvēlētas stāvparka vajadzībām. „Autostāvvieta ir labiekārtota un apsargāta. Lai ekonomētu līdzekļus,  nolēmām brīvās vietas neturēt tukšas, bet gan izveidot šeit pirmo
Park&Ride stāvvietu Rīgā", norādīja SIA "Rīgas pilsētbūvnieks" valdes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs”.

 

 


 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu