Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki no 2013.gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam Rīgā.

Visiem XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku, kas no 2013.gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam notika Rīgā, dalībniekiem tika izsniegti e taloni. Šos e talonus varēja izmantot 5 dienas – konkrētos svētku norises datumos. Pēc pasākuma statistikas dati par veiktajām e talonu validācijām tika iesniegti Dziesmu un Deju svētku komitejai. 
 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu