Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Citadeles maksājumu karte ar e talona funkciju

No 2015. gada 1.jūlija ikvienam pieejama Citadeles maksājumu karte ar e talona funkciju.
Banka Citadele sadarbībā ar Rīgas Karte radījusi inovatīvu iespēju - maksājumu karti vienlaikus izmantot arī kā elektronisko biļeti, reģistrējot braucienus Rīgas sabiedriskajā transportā tāpat kā ar e talonu un apmaksājot braucienu no sava kartes konta.

No 2015. gada 1. jūlija, šāda karte ir pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Banka Citadele ir pirmā Baltijā, kas piedāvā šādu risinājumu, pielāgojot maksājumu karti esošai sabiedriskā transporta norēķinu sistēmai.

Jaunā karte apvieno maksājumu kartes un e talona funkciju. Tādējādi, iekāpjot Rīgas sabiedriskajā transportā, kartes īpašnieks var reģistrēt braucienu, pietuvinot maksājumu karti pie karšu lasītāja, un atsevišķa biļete vai e talons nav nepieciešams.

Ar šo karti varēs ērti apmaksāt braucienus jebkurā „Rīgas satiksmes” transportlīdzeklī Rīgas pilsētā - autobusā, trolejbusā, tramvajā, kā arī “Rīgas mikroautobusu satiksme” minibusā.

Šī karte apvieno starptautiskas maksājumu kartes MasterCard un e talona īpašības. Tā ir izmantojama gan norēķiniem tirdzniecības vietās un internetā, naudas iemaksai kontā un naudas izņemšanai no bankomāta, gan braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā, tāpat tai ir iespēja piesaistīt kredītlimitu.

Līdztekus e talona funkcijai šīs kartes īpašnieks saņems arī visas citas priekšrocības, ko nodrošina banka Citadele. Bez papildu samaksas ikviens jaunās kartes īpašnieks saņems arī American Express maksājumu karti, kas ļaus piekļūt īpašajām SELECTS programmas atlaidēm un citām priekšrocībām.

Karte ērtākai Latvijas iedzīvotāju ikdienai

“Mēs mērķtiecīgi strādājam, lai līdz ar bankas pakalpojumiem mūsu klientiem piedāvātu pievienoto vērtību ikvienā no svarīgākajiem produktiem. Jau līdz šim esam īpaši rūpējušies, lai klientiem Citadeles maksājumu karte nav tikai karte, bet ietver arī dažādas priekšrocības un atlaides. Tagad esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu, sekojot līdzi tendencēm tehnoloģiju pasaulē, un papildinājuši maksājumu kartes sniegto priekšrocību klāstu ar vēl vienu funkciju – e talonu vēl ērtākiem norēķiniem par sabiedriskā transporta izmantošanu. Šis risinājums noderēs gan tiem, kas ikdienā regulāri izmanto Rīgas sabiedrisko transportu, gan tiem, kas to izmanto retāk,” saka bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

Viņš atzīmē: „Ieviešot maksājumu karti ar e talonu, vēlamies Latvijas iedzīvotāju ikdienu padarīt ērtāku. Norēķiniem Rīgas sabiedriskajā transportā izmantojot Citadeles karti ar e talona funkciju, nav jāuztraucas nedz par e-talona pirkšanu, nedz par biļetes iegādi pirms brauciena. Ja naudasmakā ir jaunā Citadeles maksājumu karte ar e talona funkciju, Rīgas sabiedrisko transportu var izmantot jebkurā laikā.”

“„Rīgas satiksme” izsaka gandarījumu, ka pasažieriem tiek paplašinātas iespējas ērti norēķināties par sabiedrisko transportu. Gadījumā ar Citadeles maksājumu karti pasažieriem nevajadzēs rūpēties par biļešu iegādi un arī biļetes izvēli pirms brauciena. Tādējādi šo var uzskatīt par mūsdienīgu un uz klientiem vērstu norēķinu sistēmu,” saka RP SIA „Rīgas satiksme” valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

Viena no pirmajām, kas pārbaudīja, kā praksē darbojas Citadeles maksājumu karte ar e talonu, bija Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte: “Ar sabiedrisko transportu galvaspilsētā pārvietojos ļoti bieži, jo katru nedēļu šeit dodos uz filmēšanos seriālā. Maksājumu karte ar e talonu man noteikti ir ērtāka izmantošanai, jo tā nav jāpapildina kioskā vai jāuztraucas par atlikušo braucienu skaitu. Iepriekš man ir gadījies, ka iekāpju transportā, un nav ne e talona, ne sīknaudas, bet maksājumu karte man vienmēr ir līdzi - nopīkstinu un braucu!”

Kā liecina „Rīgas satiksmes” aizvadīto trīs mēnešu dati, vidēji mēnesī visos Rīgas sabiedriskā transportlīdzekļos biļeti vienam braucienam izmanto 276 000 pasažieru un vēl gandrīz tikpat diviem braucieniem. Populāras ir arī biļetes 10 braucieniem, kuras mēnesī izmanto vidēji 77 000 reizes, savukārt 20 braucienu biļetes 45 000 reizes. Salīdzinājumam biļetes visam mēnesim kopumā katru mēnesi iegādājas 53 000 pasažieru, bet abonamentu par 50 eiro visiem transporta veidiem tikai 8,6 tūkstoši.

Automātiski piemēros izdevīgākos tarifus

Ar jauno Citadeles maksājumu karti viena brauciena cena „Rīgas satiksmes” transportā būs 1,15 eiro, kas ir tāda pati kā viena brauciena cena iepriekšpārdošanā. Maksājumu karte ar e talonu uzskaitīs braucienus kalendārā mēneša laikā un automātiski piemēros tādas pašas atlaides, kādas ir e talonam iepriekšpārdošanā noteiktam braucienu skaitam vai mēnešbiļetei.

Uz šo karti neattiecas braukšanas maksas atvieglojumi (pirmsskolas vecuma bērni, bērni bāreņi, personas ar invaliditāti, politiski represētās personas, nacionālās pretošanās kustības dalībnieki, vispārējo izglītības iestāžu izglītojamie u.c.).

Kā liecina RP SIA „Rīgas satiksme” dati, līdz šim katru mēnesi braukšanas biļeti pie transportlīdzekļa vadītāja par 2 eiro iegādājas vidēji 95 000 – 100 000 iedzīvotāju. Turpmāk iedzīvotajiem, ja būs jaunā Citadeles maksājumu karte ar e talona f+unkciju, nebūs jāpērk biļete pie transportlīdzekļa vadītāja par paaugstinātu cenu vai jāmeklē vieta, kur iegādāties braucienam biļeti par priekšapmaksas cenu.

Citadeles maksājumu karti ar e talonu ir izdevīgi izmantot arī tiem, kas brauc ar sabiedrisko transportu bieži un iegādājas mēneša biļetes. Maksājumu kartē pēc katra reģistrētā brauciena tiek fiksēts braucienu skaits – ja to kopējā vērtība kalendārā mēneša laikā sasniedz summu, cik maksā mēneša biļete, tad par nākamajiem braucieniem attiecīgajā mēnesī maksa vairs netiek ieturēta.

Ir padomāts arī par to, lai maksājumu karte ar e talonu būtu izdevīgi izmantot tādiem sabiedriskā transporta pasažieriem, kas mēnesī brauc 10 vai 20 reizes. Piemēram, reģistrējot 10 braucienus ar transportu, par katru braucienu no konta tiek noņemta maksa 1,15 eiro, bet par desmito braucienu – 0,55 eiro. Tā kopējā cena par 10 braucieniem veidojas 10,90 eiro, kas atbilst e talona cenai par 10 braucieniem.

Maksājumu kartei ar e talonu var pieteikties Citadeles mājaslapā www.citadele.lv, internetbankā vai zvanot uz diennakts klientu atbalsta centra tālruni 6 701 0000, kā arī jebkurā Citadeles filiālē visā Latvijā.

Par banku Citadele

Citadele ir Latvijas vietējā banka, kas piedāvā banku, finanšu un kapitāla pārvaldības pakalpojumus. Citadeles grupas pamata tirgus ir Baltijas valstis – Latvija, Lietuva un Igaunija. Banka Citadele ir ekskluzīvais American Express® sadarbības partneris Latvijā un Lietuvā, kam ir tiesības emitēt American Express maksājumu kartes. 75% plus viena bankas Citadele akcija pieder investīciju kompānijai “Ripplewood Advisors LLC” un starptautisku investoru grupai. Otrs bankas akcionārs ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka, kuras īpašumā ir 25% mīnus viena akcija. Plašāka informācija: www.citadele.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu