Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Sadarbība ar “EuroPark Latvia”

SIA “Rīgas karte” turpina paplašināt pakalpojumu klāstu un ir uzsākusi sadarbību ar SIA “EuroPark Latvia”, kas kompānijas autostāvvietu lietotājiem par pakalpojumu ļaus norēķināties arī ar mobilo lietotni “Riga Card”.

News21 big

No 28. augusta EuroPark Latvia autostāvvietās Skolas ielā 7 (zona – SA) un Lāčplēša ielā 44/46 (zona – LC) būs iespējams norēķināties arī ar mobilo lietotni Riga Card.

Ar šīm abām Rīgas autostāvvietām uzsākam vērienīgo Riga Card integrācijas projektu EuroPark Latvija autostāvvietu apmaksai. Iespēja norēķināties ar mobilo aplikāciju “Riga Card” visās “EuroPark Latvia” stāvvietās pakāpeniski tiks ieviesta līdz gada beigām.

Visās EuroPark Latvia stāvvietās, kur iespējams norēķināties ar Riga Card būs redzams Riga Card logo un papildus informācija par jauno apmaksas iespēju.

Plašāka informācija par autostāvvietu apmaksas iespējām ar Riga Card lietotni pieejama šeit

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu