Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Elektroniskā norēķinu sistēma audzēkņu ēdināšanai Pamatskolā Ridze

Pamatskolā Ridze ieviesta elektroniskā norēķinu sistēma audzēkņu ēdināšanai izmantojot skolēna e-karti - e talonu.

Ieviesta jauna ēdināšanas elektroniska norēķinu sistēma, ar kuras palīdzību skolas audzēkņi ēdnīcā var norēķināties par maltīti izmantojot savu e-karti.

Norēķinu sistēma sniedz audzēkņu vecākiem iespēju iemaksāt pusdienām domātu naudu elektroniskā maciņā un sadalīt starp maciņam pievienotām e-kartēm, rezultātā nav jāizmanto skaidru naudu. Šādi novēršot iespēju, ka audzēkņi naudu varētu iztērēt citiem nolūkiem, jo iemaksāto naudu var izmantot tikai skolas ēdnīcā.

Sistēmā paredzētas papildus priekšrocības:

  • katrai e-kartei var piešķirt PIN kodu
  • noteikt dienas limitu
  • bloķēt vai atbloķēt jebkurā laikā

 
Norēķinu sistēmai var piereģistrēties www.e-maks.lv

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu