Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Citadeles maksājumu karte ar e talona funkciju

No 2015. gada 1.jūlija ikvienam pieejama Citadeles maksājumu karte ar e talona funkciju

Banka Citadele sadarbībā ar Rīgas Karte radījusi inovatīvu iespēju - maksājumu karti vienlaikus izmantot arī kā elektronisko biļeti, reģistrējot braucienus Rīgas sabiedriskajā transportā tāpat kā ar e talonu un apmaksājot braucienu no sava kartes konta. No 2015. gada 1. jūlija, šāda karte ir pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam.


Jaunā karte apvieno maksājumu kartes un e talona funkciju. Tādējādi, iekāpjot Rīgas sabiedriskajā transportā, kartes īpašnieks var reģistrēt braucienu, pietuvinot maksājumu karti pie karšu lasītāja, un atsevišķa biļete vai e talons nav nepieciešams.

Ar šo karti varēs ērti apmaksāt braucienus jebkurā „Rīgas satiksmes” transportlīdzeklī Rīgas pilsētā - autobusā, trolejbusā, tramvajā, kā arī “Rīgas mikroautobusu satiksme” minibusā.

Šī karte apvieno starptautiskas maksājumu kartes MasterCard un e talona īpašības. Tā ir izmantojama:

  • norēķiniem tirdzniecības vietās un internetā
  • naudas iemaksai kontā un naudas izņemšanai no bankomāta
  • braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā
  • tāpat tai ir iespēja piesaistīt kredītlimitu

Līdztekus e talona funkcijai šīs kartes īpašnieks saņems arī visas citas priekšrocības, ko nodrošina banka Citadele. Bez papildu samaksas ikviens jaunās kartes īpašnieks saņems arī American Express maksājumu karti, kas ļaus piekļūt īpašajām SELECTS programmas atlaidēm un citām priekšrocībām.

Ar jauno Citadeles maksājumu karti viena brauciena cena „Rīgas satiksmes” transportā būs 1,15 eiro, kas ir tāda pati kā viena brauciena cena iepriekšpārdošanā. Maksājumu karte ar e talonu uzskaitīs braucienus kalendārā mēneša laikā un automātiski piemēros tādas pašas atlaides, kādas ir e talonam iepriekšpārdošanā noteiktam braucienu skaitam vai mēnešbiļetei.

Uz šo karti neattiecas braukšanas maksas atvieglojumi (pirmsskolas vecuma bērni, bērni bāreņi, personas ar invaliditāti, politiski represētās personas, nacionālās pretošanās kustības dalībnieki, vispārējo izglītības iestāžu izglītojamie u.c.).

Citadeles maksājumu karti ar e talonu ir izdevīgi izmantot arī tiem, kas brauc ar sabiedrisko transportu bieži un iegādājas mēneša biļetes. Maksājumu kartē pēc katra reģistrētā brauciena tiek fiksēts braucienu skaits – ja to kopējā vērtība kalendārā mēneša laikā sasniedz summu, cik maksā mēneša biļete, tad par nākamajiem braucieniem attiecīgajā mēnesī maksa vairs netiek ieturēta.

Ir padomāts arī par to, lai maksājumu karte ar e talonu būtu izdevīgi izmantot tādiem sabiedriskā transporta pasažieriem, kas mēnesī brauc 10 vai 20 reizes. Piemēram, reģistrējot 10 braucienus ar transportu, par katru braucienu no konta tiek noņemta maksa 1,15 eiro, bet par desmito braucienu – 0,55 eiro. Tā kopējā cena par 10 braucieniem veidojas 10,90 eiro, kas atbilst e talona cenai par 10 braucieniem.

Maksājumu kartei ar e talonu var pieteikties Citadeles mājaslapā www.citadele.lv, internetbankā vai zvanot uz diennakts klientu atbalsta centra tālruni 6 701 0000, kā arī jebkurā Citadeles filiālē visā Latvijā.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu