Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

AS ”Pasažieru vilciens” paraksta izlīgumu par e talonu sistēmas ieviešanu

Rīgā, 2013.gada 14.augustā


AS „Pasažieru vilciens” (turpmāk – PV), RP SIA „Rīgas satiksmes” un SIA „Rīgas karte” ir vienojušās par izlīgumu, ka turpinās pildīt noslēgto līgumu par e talona sistēmas ieviešanu vilcienos Rīgas robežās.

Izlīgums paredz, ka 2010.gada oktobrī noslēgtais līgums par elektroniskās biļešu sistēmas aprīkojuma uzstādīšanu un ar to saistītiem pakalpojumiem tiek atjaunots un puses aktīvi uzsāk darbu pie sistēmas tehniskās ieviešanas darbiem.
Plānots, ka e talonu tirdzniecība PV biļešu kasēs tiks atsākta jau augusta beigās, bet tuvāko mēnešu laikā pasažieri varēs sākt izmantot e talonus vilcienos Rīgas robežās. Vispirms e talona lietošanu varēs uzsākt tās pasažieru grupas, kurām piešķirtas atlaides braukšanai Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā, bet mazliet vēlāk – arī visi pārējie pasažieri. Pasažieriem par e talona iegādi un izmantošanu nebūs nekādu papildus izdevumu.

PV valdes priekšsēdētājs Artis Birkmanis izsaka gandarījumu par veiksmīgu sarunu iznākumu un mierizlīguma noslēgšanu, vēlreiz uzsverot, ka e talona sistēmas ieviešana ir svarīgs solis vilcienu pakalpojumu integrēšanā Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta sistēmā. „E talonu nevar ieviest bez sistēmas uzturētāju līdzdalības, tāpēc mums bija ļoti svarīgi panākt kopīgu izpratni gan ar „Rīgas kartes”, gan „Rīgas satiksmes” pārstāvjiem, lai projekta īstenošana notiktu veiksmīgi,” saka A.Birkmanis.

Kā jau ziņots, 12.augustā tika parakstīts arī trīspusējais sadarbības līgums starp PV, Rīgas domi un VSIA „Autotransporta direkcija”, kurš paredz, ka visas pasažieru kategorijas, kam piešķirtas braukšanas atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā, tās varēs izmantot arī vilcienos Rīgas robežās. Lai šo iespēju pasažieriem nodrošinātu, vilcienos tiek ieviesta e talonu norēķinu sistēma.


________________________________________
Papildu informācija:
Jana Priedniece
AS „Pasažieru vilciens”
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 67233049, 29531831
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu