Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

"Rīgas Karte" reģistrēta kā elektroniskās naudas iestāde

Rīgā, 2013. g. janvārī.

2013. g. janvārī FKTK, Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija, reģistrēja “Rīgas Karte” kā elektroniskās naudas iestādi.

Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir autonoma publiska iestāde, kas uzrauga Latvijas bankas, krājaizdevu sabiedrības, apdrošināšanas firmas un apdrošināšanas brokeru firmas, finanšu instrumentu tirgus dalībniekus, kā arī privātos pensiju fondus, maksājumu iestādes un elektroniskās naudas iestādes.

Maksājumi ar e talonu e-naudu ir viena no ātrākajām un ērtākajām maksājumu metodēm.  Šobrīd ir iespējams maksāt par autostāvvietām Rīgā.

E talons ir ļoti spēcīga viedkarte, kas ne tikai katru dienu apkalpo pusmiljonu braucienu Rīgas sabiedriskajā transportā, bet arī uztur mazus elektroniskās naudas apjomus.Ja jums ir e talona viedkarte un vēlaties samaksāt par autostāvvietu Rīgas ielās ar e talonu, nevis skaidru naudu vai bankas karti, jums tikai jāpieliek e talons autostāvvietas automātam, un gatavs!

Nekāda PIN koda, monētu un nekādu problēmu!

Kā noguldīt e-naudu e talonos sev, bērnam, ...?
Ieskaitīt e-naudu e talonos ir iespējams jebkurā “Rīgas satiksme” Klientu apkalpošanas centrā un jebkurā e talonu automātā.

   

 

 

 

 

 

Ja pazaudē, salauz e talonu, vai to nozog, neizlietotā e-nauda var tikt atjaunota jaunā e talona kartē jebkurā “Rīgas satiksme” Klientu apkalpošanas centrā. Tiek piemērota neliela maksa par jaunas kartes izsniegšanu un e-naudas pārvietošanas procesu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu