Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Uztveres aptauja Eiropas pilsētās

Eiropas Komisija ir izplatījusi aptaujas "Dzīves kvalitātes uztvere Eiropas pilsētās" rezultātus.
Aptauja tika veikta 79 pilsētās visās ES dalībvalstīs, kā arī Īslandē, Norvēģijā, Šveicē un Turcijā. 41000 pilsētnieki novērtēja savu apmierinātību ar dažādiem pilsētas dzīves aspektiem, jo īpaši saistībā ar publiskajiem pakalpojumiem.

Aptauju veica TNS Policy & Social pēc Eiropas Komisijas, Reģionālās un pilsētpolitikas Ģenerāldirektorāta pieprasījuma, un to koordinēja Eiropas Komisijas Komunikāciju Ģenerāldirektorāts ("Pētniecības un oratorikas" vienība) un Reģionālās un pilsētpolitikas Ģenerāldirektorāts ("Kompetences centrs iekļaujošā izaugsme, pilsētu un teritoriālā attīstība").


Apmierinātības līmenis ar sabiedrisko transportu Eiropas pilsētās ievērojami atšķiras starp šajā aptaujā iekļautajām pilsētām. Rīga Baltijas valstu vidū demonstrē labāko rezultātu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pdf icon

 

Pilna aptauja "Dzīves kvalitāte Eiropas pilsētās": pilsoņu bažas un cerības pilsētu centros.


Salīdzinājumā ar 2009. gadu visbūtiskākais pieaugums apmierinātībā ar sabiedrisko transportu vērojams zemāk uzskaitītajās pilsētās. 

Rīga atrodas 3. vietā no 79 Eiropas pilsētām.
Un ar apmierinātības līmeni 81% Rīga ierindojas ES pilsētu topā apmierinātības ar sabiedrisko transportu ziņā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avoti * Eiropas Komisija - Uztveres aptauja 79 Eiropas pilsētās (2013. gada) - Dzīves kvalitāte pilsētās (75 pilsētās 2009. gadā)   

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu