Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Eiropas Biznesa Balvas

Uzņēmums "Rīgas karte" European Business Awards konkursā saņem Ruban d’Honneur godalgu.
2013. gada jūnija Turcijā notikušajā "Eiropas Biznesa Balvas" konkursa noslēguma pasākumā uzņēmumam "Rīgas karte", kā vienam no Eiropas Top 10 labākajiem uzņēmumiem kategorijā "Gada informācijas sistēmu uzņēmējdarbība" tika pasniegta Ruban d’Honneur medaļa.

Prestižais European Business Awards konkurss katru gadu tiek rīkots ar Eiropas Savienības tirdzniecības komisāra atbalstu. Godalga tiek piešķirta uzņēmumiem, kuri savā nozarē ir demonstrējuši augstas klases inovācijas un sasniegumus.


Konkursā pavisam piedalījās 15 000 uzņēmumi no 28 Eiropas valstīm un četrās konkursa kārtās, kas ilga 18 mēnešus, ieskaitot video un prezentācijas klātienē kompetentai žūrijai. Uzņēmums "Rīgas karte" tika izvēlēts kā viena no šī konkursa finālistiem. Žūrijas sastāvā bija iekļauti kompetenti starptautiskās uzņēmējdarbības sfēras vadītāji un akadēmiskie darbinieki. Stambulā "Rīgas karte" bija viens no trim Latviju pārstāvošiem uzņēmumiem. Žūrija bija patīkami pārsteigta par dažu gadu laikā sasniegto, un "Rīgas kartes" nākotnē paredzētajiem projektiem.

Šī konkursa žūrijas godalga uzņēmuma "Rīgas karte" tika piešķirta, pateicoties uzņēmuma oriģinālajam biznesa modelim Intelektisko Transporta Sistēmu nozarē, un tā ir uzskatāma kā uzslava uzņēmuma inovatīvajai pieejai transporta karšu sfērā. Lielākajā daļā gadījumu transporta kartes, tādas kā e talons Rīgā, darbojas tikai kā braukšanas apmaksas kartes sabiedriskajā transportā. Rīgā un Latvijā Rīgas karte e talonu ir izveidojusi par daudzfunkcionālu karti, papildus transporta funkcijai nodrošinot arī pakalpojumu pieejamību skolās, labklājības departamenta pakļautībā esošajās iestādes un pašvaldību maksas autostāvvietās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu