Pieteikties jaunumiem

Parakstieties uz mūsu akcionāru jaunumiem, Conduent e-vēstulēm, e-biļešu svaigiem jaunumiem no visas pasaules. Lūdzu ievediet e-pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt jaunumus un uzspiediet pogu "Parakstīties".

Mūsu klienti

CITY GUIDE CARD

CityGuideCARD ir tūristu privilēģiju karte, kas nodrošina arī visas e talona piedāvātās funkcijas un brauciena apmaksas veikšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā iespēju.

Dobeles novada pašvaldība

Dobeles novada pašvaldība

Rīgas pašvaldība

Rīgas pašvaldība

rādīt visus

Skolēnu pārvadājumi Alūksnē

Sadarbībā ar uzņēmumu „VIDLATAUTO” Alūksnes novadā ir uzsākts pilotprojekts par skolēnu pārvadājumiem, izmantojot personalizētos e talonus.
"VIDLATAUTO" kļuva par pirmo uzņēmumu Latvijā, kas elektronisko biļešu sniegtās iespējas nodrošināja arī Latvijas reģionos.

Līdz šim, iekāpjot autobusā, skolēni papīra talonus atdeva šoferim, kurš tos rūpīgi saskaitīja un vakarā iesniedza dispečeram, bija jāveic apjomīga talonu skaitīšana, tad dati tika sūtīti saskaņošanai un pārbaudīšanai uz pagastu pārvaldēm. Savukārt jaunā sistēma būs daudz labāka.

SIA „Rīgas karte” un Alūksnes novada domes sadarbības rezultātā, novada skolēniem ir iespēja izmantot elektronisko norēķinu sistēmas sniegtās priekšrocības. Jaunā sistēma is vienkāršāka un ērtāka: visiem būs mazāk papīru darba un arī skolēniem tiks atvieglota sabiedriskā transport izmantošana.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkura laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīties ar mūsu sīkdatņu lietošanas politiku.
Uzziniet vairāk Piekrītu